Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Opis Gry Soul of the Ultimate Nation


stone01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Soul of the Ultimate Nation (w skrócie SUN) to kolejne MMOcRPG wydane przez koreańską firmę Webzen. Założeniem twórców było stworzenie gry, która łączyłaby prostą i dynamiczną formułę zaczerpniętą rodem z konsolowych produkcji z typowymi założeniami gier MMO. Z całą pewnością można stwierdzić, że twórcy osiągnęli swój cel. W SUN Online mamy do czynienia z bardzo dynamiczną walką, która wymaga od gracza pewnych elementów zręcznościowych. Nie mamy, zatem do czynienia z bezmyślnym zabijaniem moobów. Każde starcie wymaga od nas odpowiedniego zaangażowania i współpracy z innymi graczami.1.pngTutaj pojawia się kolejny element, który odgrywa bardzo dużą rolę w tej produkcji, a jest to gra w party. Sami w świecie gry jesteśmy w stanie zdziałać niewiele. Zadania, jakie stawia przed nami SUN są nastawione na współpracę większej ilości graczy. Maksymalna możemy stworzyć drużynę składającą się z dziecięciu osób. To pozwala na zorganizowanie bardzo dobrze radzącej sobie w boju ekipy. A kogo mamy do wyboru? Przy tworzeniu postaci mamy szansę na wybranie czterech klas. Są to Berserker (postać opierająca się na sile fizycznej, brutalny i potężny wojownik), Dragon Knight (silna i dynamiczna postać, która posiada wyrafinowane techniki walki mieczem), Elementalist (bohater opierający się na magii różnych żywiołów) oraz Valkyrie (ekspert, jeśli chodzi o walkę na dystans, działa szybko i z determinacją). Jednak to nie wszystko. Każda z klas posiada swoje podklasy, co w sumie daje bardzo dużo możliwych postaci.16.jpg

Do wyboru mamy nie tylko skille, ale także unikalne style walki, które w zależności od wyboru dodają nam różnego rodzaju premie i bonusy do statystyk. Tak, więc osoby, które zdecydowały się np. na Elementalista mogą grać kompletnie inaczej i pełnić zupełnie inną rolę w drużynie. Pytanie jednak, po co to wszystko? Fabuła gry jest tłem dla wydarzeń, które mają miejsce. Jednak w prawidłowy sposób uzasadnia egzystencję naszego bohatera w świecie. Nieśmiertelny Imperator Schwarzam postanowił wyruszyć z ekspansją w celu zdobyciu całego imperium. Na drodze stanął mu jednak przywódca sił rebelianckich, Ignis, twórca elitarnych oddziałów mających przeciwstawić się zagrożeniu. Cała akcja i otoczka gry toczy się właśnie wobec tego konfliktu. Będziemy przemierzać sielankowe doliny porośnięte trawą, mroczne lochy oraz krainę pokrytą w całości lodem. Zdobywanie doświadczenia w grze polega na wykonywaniu różnego rodzaju misji. Questy zazwyczaj polegają na zabiciu jakiegoś kapitana, odnalezieniu określonych itemów. Czyli pełen standard. Istnieją także instancje, wydzielone tereny, generowane oddzielnie dla każdego party, gdzie głównym zadaniem jest zabicie bossa. Trzeba przyznać, że ta część gry jest zrealizowana z dużym rozmachem i pomysłem. Często natrafiamy na pułapki, nigdy nie możemy przewidzieć do końca jak zakończy się nasze zadanie. Instancji jest sporo, co pozwala na interakcję z innymi graczami i naukę współpracy, która przydaje się w późniejszych etapach gry. Dobrze, ale padnie pytanie, co gra oferuje poza standardowym biciem levelu? 10.jpg

Webzen i na tym polu obronił się bardzo dobrze. Stworzony został Battle Zone, czyli system umożliwiający tworzenie własnych lokacji. Polega to na wybraniu mapy i ustaleniu parametrów rozgrywki, które najbardziej nam odpowiadają. Możemy więc ukończyć stworzoną przez siebie misję, wybrać się na beztroskie zabijanie moobów lub stworzyć arenę do zmagań PvP. Oczywiście do wszystkich rodzajów rozgrywki dostępnych w Battle Zone możemy dostać się razem z naszą drużyną, dlatego nie ma mowy o zwykłym solo grindzie. Za wykonane zadania możemy otrzymywać nie tylko doświadczenie, ale także specjalne przedmioty i pieniądze. Oddano nam także do dyspozycji system osiągnięć. Możemy w nim zobaczyć postęp, jakiego dokonaliśmy w odkrywaniu danej krainy. Punktowane jest zabijanie kapitanów, szukanie ukrytych przedmiotów, wykonywanie misji. Nie musimy jednak osiągać 100%, aby uzyskać nagrodę. Sami decydujemy się na jej odbiór w odpowiedni dla nas momencie, jednak wiadomo, im lepsze osiągnięcia tym lepsza zapłata. Nie mogło także zabraknąć zabawy w tworzenie przedmiotów.3.jpg

Crafting w SUN stoi na dobrym, równym poziomie. Mamy jasno sprecyzowane cele i przedmioty, jakie możemy stworzyć lub ulepszyć. Nawet początkujący gracz nie powinien mieć problemów ze zrozumieniem tej części gry. To na pewno duży plus dla twórców, ponieważ już na niskich levelach możemy się cieszyć pełnią gry. Ważnym aspektem SUN jest także grafika oraz udźwiękowienie. Na tym polu jest doskonale. Trójwymiarowa grafika należycie dba o doznania wizualne odbiorcy. Bardzo ładnie prezentują się modele postaci oraz animacje. Używanie skilli wygląda bardzo efektownie i dynamicznie. Mimo tak dobrze spisującego się silnika graficznego gra nie ma dużych wymagań sprzętowych. Nawet na starych komputerach, SUN będzie działać bez problemów. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada Howard Shore, czyli człowiek, który jest autorem soundtracku do filmowej trylogii The Lord of the Rings. Trzeba przyznać, że to słychać, ponieważ muzyka wpada w ucho i bardzo dobrzej oddaje panujący w grze klimat. Podsumowując Soul of the Ultimate Nation to bardzo solidnie zrobiona gra. Ma szansę trafić w gusta dużej ilości graczy. Pytanie tylko, czy dasz jej szansę?13.jpg

opis gry zaczerpnięty z http://www.sunonline.com.pl/opis_gry.php

Opublikowano

mam pytanie sa takie cos jak umiejetnosci ze co lvl dodajemy do um al bo kupujemy czy cos i moglbys dac jakis skrin z 1 osoby tak jak bys ty gral

Jeżeli uważasz, że Mou to dobry medator forum wklej to do swojej sygnaturki GG:3236172

MrCebula to zjeb!Jeśli popierasz moje zdanie wklej to do sygny!

Jeżeli uważasz że Cebula to je*any neo kid,

jestem nałogowym nabijaczem postow sprzedaje konta na zamowienie 1000 postow w miesiac pisac na gg nieno zarcik :D ale jesli to nie zabronione to z checia

 

Budowniczy
Opublikowano

gra ma ładną grafikę i wgl jest jak się wydaje prosta ale system walki jest tak dupny ze to masakra 0 płynności postać ma w walce na miecze np naprawdę to jest tak wielki - ze odechciewa się grac...

"Jeżeli czegoś nie ma w Google znaczy że nie istnieje"

Opublikowano

@Up

 

A co?? Pewnie tibia fajniejsza i ma o wiele lepsza grafike?^^

 

A co do gry to ma pare rzeczy co mozna by bylo ulepszyc, ale wyroznia sie tym, ze ma bardzi ciekawe questy ;]

Opublikowano

Dlaczego jak atakuję to atakuję strasznie wolno...? <_< DK z one handed swordem. Zaznaczam styl walki na szybkosc i nadal bije jakby mial straszne lagi:P

 

Budowniczy
Opublikowano

@up

bo gra już taka jest :/

 

@2xUp

możesz się śmiać ale w tibi jest najlepsze pvp moim zdaniem ;]

"Jeżeli czegoś nie ma w Google znaczy że nie istnieje"

Budowniczy
Opublikowano

omg... widziałeś tytuł Open Tibia PvP Fun ?? idź na OB np w tibi zobaczysz co to znaczy pvp tam a co to za pvp że postać stoi obok postaci i się bije ? to jest takie super pvp ? moim zdaniem nuda... jeszcze jedynie fajne pvp ma Cabal Online tylko dzięki combo systemowi :]

"Jeżeli czegoś nie ma w Google znaczy że nie istnieje"

Opublikowano

Przedewszystkim - wystawianie temu MMO jakiejkolwiek oceny przed wbiciem dajmy na to 20-30 lvla jest bez sensu, SUN pokazuje co ma do zaoferowania na późniejszych poziomach doświadczenia. Co do wszcześniejszych wypowiedzi - przerwa w animacji jest ale tylko przy normal attacku którego po uzyskaniu 2-3 skilli i tak się nie stosuje. Po drugie - przyrównywanie KAŻDEGO MMO do WoWa jest już nudne i maksymalnie głupie. WoW nie jest przecież wzorem MMORPGa, do tego sam bierze wiele z innych, wcześniejszych produkcji. Nie oczekujcie po każdym następnym MMO po WoWie, że będzie czymś zupełnie nowym i rewolucyjnym, produkcja Blizzarda korzysta z tych samych rozwiązań co tysiące innych gier z tego gatunku które będą pewnie przerabiane jescze miliony razy ale to nie oznacza, że Blizzard je wymyślił i wszystkie inne MMO wypuszczone po nim są podobne właśnie do WoWa, jest zwyczajnie jedym z (bardzo) wielu. Co do PvP radzę zapoznać się z tym w Chronicles of Spellborn zanim zaczniecie przyrównywać grę z zerowym dynamizmem walki (O SHIT BRO, THAT PIXEL MOVES!!!!111) do gry do której nie da się zalogować bez bota. (pomijam już to, że Tibia vs. Silkroad to jak porównywanie Wii z PS3)

sygna1pp0.png

GG: 842438

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam problem gdy włączam grę przez SUN to wyskakuje mi błąd Invalid authentical key.Please run again trought the website. Co robić ?

 

 

 

 

Ok sorry już znalazłem

425fad2fa206f03e.png
Opublikowano

No ja polecam ta gre:) naprawde milo sie gra,i jest co robic,a dopiero poznalem ja w kilku procentach:D polecam klasy tj Dragonic DK,Elementalist Ether i Summon Valkyrie;D

In game name:

Hadesik,CzarnyHades,Boomslang,Radosny:]

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ta gra jest płatne czy free? Nie mogłem znaleźć odp w 1 poście ;).

16.04.2010r - 666 postów :-).

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...